Значення води в житті людини

Вода - найважливіша складова середовища нашого існування. Саме вода - другий за значенням компонент (після повітря), необхідний для життя людини. Про значимість води свідчить також і той факт, що її зміст у різних органах складає від 70 до 90%. Проте з віком кількість води в нашому організмі зменшується. Наприклад, тримісячний плід містить майже 90% води, новонароджена - близько 80%, а доросла людина 70%. Саме з цієї причини дуже важливо вживати по-справжньому якісну воду. Вода в нашому організмі розподілена нерівномірно: печінка містить - 86%, легені - 85%, серце - 75%, мозок - 75%, нирки - 83%, кров - 83%, м'язи -75%.

 

Все, що створила природа, неодмінно містить у собі воду. Людина у своїй життєдіяльності споживає велику кількість води. Її використовують як для виробництва продуктів харчування, так і для предметів користування. Для підтримки обмінних процесів вода просто необхідна, оскільки саме вона бере участь у засвоєнні клітинами поживних речовин. Травлення стає можливим лише тоді, коли їжа приймає водорозчинну форму. Крихітні подрібнені частинки їжі проникають у внутрішньоклітинну рідину, а також у кров крізь тканини кишечника. До речі, вода є також терморегулятором і теплоносієм. Вона здатна поглинати надлишки тепла і видаляти його, випаровуючись крізь дихальні шляхи і шкіру. Вода забезпечує рухливість суглобів, а також зволожує очне яблуко і слизові оболонки. Доросла людина без їжі може прожити навіть більше місяця, однак без води - лише кілька днів. Зневоднення організму всього на 10% може призвести до сильної психічної та фізичної недієздатності. А втрата 20% води призводить до неминучої смерті. Протягом доби від 2 до 6% води, яка міститься в організмі, піддаються обміну. Протягом 10 днів обмінюється майже половина води, яка міститься в організмі.

 

Кількість води, необхідна для підтримки водного балансу, залежить від фізичної активності, віку, вологості і температури довкілля. За добу доросла людина повинна випивати приблизно 2 літри саме води (сюди не входять різноманітні напої типу чай, кава). Висновок досить очевидний: при такому великому значенні води для людини вона просто необхідна бути відповідної якості, а якщо ж вода буде містити будь-які шкідливі речовини, то вони неминуче поширяться по всьому вашому організму. Людина така, яку воду вона п'є!

 

Вода лікує і заспокоює

                          

Вода - природний розчинник хімічно шкідливих для здоров'я людини речовин, які в процесі життєдіяльності так чи інакше постійно утворюються в організмі. Як правило, навіть просто схвильованим людям пропонують випити півсклянки холодної води. Вся справа в тому, що вода має заспокійливий ефект. По-перше, вода набагато прохолодніше ніж тіло людини, і у людини, розпаленої хвилюванням, спрацьовує заспокійливий рефлекс. По-друге, відбувається нехай і неусвідомлене зосередження на самому процесі пиття води, і схвильований чоловік мимоволі перемикається з яскраво емоційної оцінки подій на більш нейтральну. По-третє, при найсильнішому емоційному перенапруженні в кров, а також в усі органи відбувається сильний викид гормонів стресу, настільки сильний, що, врешті-решт, концентрація даних гормонів стає отруйною, і в роті у людини з'являється сухість. Йому просто необхідно випити води, щоб трохи розбавити в крові практично смертельну концентрацію гормонів стресу.

 

Вода «Айсберг» і її корисні властивості                 

 

Нормалізує обмінні процеси в організмі, регулює температуру, покращує життєвий тонус, сприяє виведенню токсинів і шлаків, покращує травлення, смакові якості їжі, кави, чаю, не калорійна, сприяє зниженню ваги, дана вода допоможе вам зменшити апетит під час дотримання дієт, має бактерицидну і протизапальну властивість, зміцнює зубну емаль, покращує кровообіг, перешкоджає розвитку пародонтозу і карієсу. Вода «Айсберг» має смак найчистішої талої води, адже вона пройшла через мембрани, що аналогічні мембранам організму людини. Вона не залишає накипу і очищена від всього, що невластиво організму людини. Різні страви, а також напої, приготовані на такій воді, володіють прекрасними смаковими якостями. Вода «Айсберг» у найкращій формі підносить поживні речовини для засвоєння.

 

Як саме виготовляється питна вода «Айсберг»?

 

У системі очищення питної води марки "Айсберг" налічують 7 ступенів. На останньому сьомому етапі вода озонується для знищення присутніх у ній вірусів і патогенних бактерій, фенолів та інших органічних речовин. Крім цього, залишковий озон у воді, закритий в герметичній упаковці, продовжує "жити" протягом 20 хвилин і за цей час на всі 100% стерилізує упаковку (пробка і пляшка). Вода, яку обробляють озоном, має триваліший термін зберігання. Озон знімає синдром хронічної втоми, відновлює працездатність, підвищує тонус організму. Наша вода також збагачена киснем, що несе зміцнювальну дію на весь організм:

 

- стимулює виведення токсичних речовин,

- прискорює загоєння ран,

- сприятливо впливає на головний мозок,

- активізує процеси, що омолоджують,

- відновлює і очищає шкіру.

 

Експерти вважають, що збагачену киснем воду особливо необхідно вживати молоді, літнім людям, тим, хто багато працює в приміщенні або веде розумово та фізично активне життя. Дуже важливо поліпшувати стан організму в умовах незадовільної екологічної ситуації.

Див. також: замовлення води Айсберг Хмельницький, доставка води в офіс та дім, вода Айсберг Хмельницький