Доставка питної води у Хмельницькому

Якісна питна вода повинна бути в кожному будинку й офісі. Адже мова йде не тільки про економію коштів, але також про гарний стан здоров'я та енергію. Фірма "Айсберг" професійно займається доставкою якісної води, тому подбає про Ваш добробут. Доставка здійснюється по всьому місту Хмельницькому.

Якщо є необхідність, працівники встановлять спеціальне обладнання для води: бутлі, кулера, помпи та інші аксесуари. Для цього зв'яжіться з нами за вказаними телефонами: 

1. (0382) 64-73-19

2. (097) 410-60-20

 

Замовлення води Айсберг у Хмельницькому

 

Доставка води безкоштовна. Вона здійснюється в будь-який район міста. Однак, якщо Ви вперше співпрацюєте з нами, вода доставляється за умови виплати заставної вартості в сумі 120 гривень за бутель. Існує й альтернативний варіант - обмін полікарбонатного бутля обсягом 18,9 л. Бутель повинен бути в гарному стані. Перевірить його працівник нашої фірми.

 

Прийом замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00, а також у суботу з 8.00 до 14.00. Вихідний день - неділя. Якщо Ви замовляєте воду після 15.00, доставка здійснюється наступного дня. Воду розвозимо з 8.00 до 19.00 (пн - пт), в суботу працюємо до обіду.

 

Доставка води Айсберг: як це працює?

 

Співробітники нашої фірми доставлять якісну питну воду за вказаною адресою в офіс або на будинок. Доставляється продукт в бутлях об'ємом 18,9 л. Всі тари виготовлені з полікарбонату. Це відмінний замінник скла, який дозволить використовувати ємність не один раз. Крім того, всі тари якісна сертифікована продукція, яка не чинить негативного впливу на речовини, що зберігаються в ній.

 

Бутильована вода має прекрасний смак, а також дозволяє уникнути проблем зі здоров'ям, дбайливо піклуючись про Ваш організм. Доставка води додому у Хмельницькому дає можливість отримати якісний продукт у зручний для Вас час. Замовивши дану послугу, Ви можете назавжди забути про занепокоєння з приводу покупки корисної води, а також про те, як донести її додому. Крім того, багато магазинів найчастіше продають звичайну очищену водопровідну воду, яка не принесе ніякої користі споживачу.

 

Послуга «доставка води в офіс у Хмельницькому» також вельми зручна і практична. Вона дає можливість керівництву проявити додаткову турботу про своїх підлеглих, а також підвищити престиж компанії. В даний час така послуга є дуже популярною, оскільки замовлення великої партії води набагато вигідніше з економічної точки зору, ніж купівля двох-трьох бутлів.

 

Усю додаткову інформацію про роботу фірми «Айсберг» Вам нададуть наші консультанти. Телефони для зв'язку з нами:

 

1. (0382) 64-73-19

2. (097) 410-60-20